SKORBORD KONTROL KARTI (TAM SET)

Marka : LEDPİKSEL
Toplam Stok Adedi : 35

    Skorbord  İhtiyaçlarınızı artık kendiniz çözebilirsiniz.Bu set tam sizin için. kumandası kornası buton kablosu ve kartı tam takım olarak sizlere sunulmuştur. Tarafımızdan üretimi ve yazılımı yapılan özel kontrol kartını kullanarak kolayca skorbord yapabilirsiniz.

P10 PANEL İÇİN SKORBORD KONTROL KARTI TAM SET

BU SET ÖZEL KALİTELİ KUMANDA ve YÜKSEK GÜÇLÜ KORNA ve BUTON KABLOSU ile  TAM TAKIMDIR.

 

ÖZELLİKLER 

      Halı sahalarda kullanıma uygun olan bu skorbord  kontrol kartı ile isterseniz A takımı B takımı ve süre olarak 3lü bir pano yapabileceğiniz gibi isterseniz A ve B  takımı olarak 2 göstergeli panoda yapabilirsiniz.

Kart üzerinde dahili bir korna çıkışı da bulunmaktadır. Dilerseniz korna kontağına uygun bir zil bağlayıp  maç başladığında 30 dk ve 60 dk da  zil çalmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

ÇALIŞMA YAPISI

       Ürüne enerji verildiğinde süre 59.dk dan  skorlar ise  0 0 dan  başlar. kart üzerinde 4 ayrı buton bağlantı pinleri yer almaktadır. Sırası ile A0 A1 (A  + - ) A2 A3(B+-) bağlantıları kurularak skorların değiştirilmesi sağlanır. süre 59dk  30dk ve 0 olduğunda 3er saniye korna çıkışı kontak kapatır istediğiniz bir ses kaynağını çalıştırabilir.

 

Çalışma Voltajı :5Volt DC(uygun voltajda kullanılırsa  uzun ömürlüdür.

Çalışma Gücü:2W

Çalışma Akımı:0,163A

 

 

PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Fiyat panosu  Kontrol kartı

2Metre Kumanda kablosu için Cat 6 Kablo

1 adet 4 butonlu Kumanda takımı

1 adet  220 Volt Korna 

 

 

ÖRNEK GÖRSEL
 

 

NOT

Bu ürün harici bir programa gerek duymaz. İç kodlamaları özel olarak tarafımızdan içerisindeki yazılım yönetici karta yüklenmiş olup

Geri İadesi ve garantisi Yoktur.

Uygun Şartlarda Kullanıldığında Uzun Ömürlüdür.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.