Menü
Sepet

DİJİTAL SAAT DERECE GÖSTERGESİ 16x64 (153.11.02)

DİJİTAL SAAT DERECE GÖSTERGESİ 16x64 (153.11.02)
DİJİTAL SAAT DERECE GÖSTERGESİ 16x64 (153.11.02)
3.960,00₺
Vergiler Hariç: 3.300,00₺

ÜRÜNÜN ADI: 16x32 Dijital Saat Derece Göstergesi

 

ÖZELLİKLER 

Ölçüler                             :16x32 Led gösterge Ebatı.
Renk                                :Siyah Kasa

Led Rengi                         : LED RENGİNİ SİPARİŞ NOTUNDA BELİRTİNİZ. ( Beyaz   Yeşil  kırmızı mavi  sarı   Mavi renkleri  seçilebilir)

Koruma Sınıfı                    : IP65  dayanıklılık standardında üretilmiştir yağmur yada sepkinti suya dayanıklıdır..
Çalışma Voltajı                   : 220V AC
Çalışma Gücü                    :220W

Çalışma Akımı                    :1A

Uygulama Yapısı                 : Duvara yada  kontriksiyon aracılığı ile direğe montaja uygundur. Harici montaj aparatı yollanmayacaktır. 

ÇALIŞMA YAPISI

 Led panoya enerji verildiğinde Saat gerçek vaktinde çalışmaya başlar ve 6saniye saat 4 saniye sıcaklı gösterimi yaparak sürekli olarak bu durum tekrarlanır. 

 

16x32 1 adet standart  P10 panel ile uygun saat derece  kontrol kartı panele bağlanır.

Bu kart üzerinde yer alan Buton Girişleri sayesinde saat ayarı kolayca yapılabilir.

Saat derece gösterimini 6sn saat 4saniye sıcaklık  olarak yapan kartımızın saat ayarı sadece 3 tuş ile dilediğiniz zaman  ayarlıyabilirsiniz.

Sistemin saat sensörü yüksek hassaiyetli bir sensör olduğu için  zamanla sapmayı yok denecek kadar az yapmaktadır.

Yinede  sapma  durumunda  yada  ileri - geri saat uygulamalarına geçişte saat ayarı yapılmalıdır.

 A0  A1 A2 kontaklarına bağlanacak tuşlardan A2 tuşuna panelde saat görünürken  3sn basılı tutulur ve saat ayar menüsü ekran gelir

bu ekran pasif  durumdadır  ayar yapmak için saat dakika saniye  birimleri arasında geçiş yapmak için a2 tuşuna basılıp bırakılır. 

İlgili birimin ayarı A0 A1  tuşları ile  + -  ayarlanır saat dakika saniye  doğru bir şekilde  ayarlandıktan sonra A2 tuşuna 3sn basılı tutulur.

Ayarlanan değerlere saat sensörü güncellenir ve artık saat  bilgisi güncel olarak görüntülenir.

 

Dijital saat derece göstergemizin kontrolcü platformu LPW serisi Özel saat kartlarımızdan LPW2 modelidir.

Dilerseniz https://ledpiksel.com/saat-derece-karti-16x64-lpw2   linkten Kontrol kartı ve diğer ürünleri satın alarak dijital saat derece göstergenizi kendiniz'de yapabilirsinixz    

 

PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Saat Derece Göstergesi

 

NOT

Bu ürün harici bir programa gerek duymaz. İç kodlamaları özel olarak tarafımızdan içerisindeki yazılım yönetici karta yüklenmiş olup arıza durumunda firmamızdan teknik destek isteyiniz.

Cihazın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Cihazın bakım onarım için firmamıza gönderilmesi durumunda fatura tarihinden itibaren 1 yıl parça değişimi ücretsiz yapılıp geliş gidiş kargoları tarafınızdan karşılanacaktır.

İyi alışverişleri dileriz

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.İade işleminizin durumunu takip etmek için: İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir. Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Sitemiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi