Portatif Eczane tabelası (akülü) (153.08.01.01)

Marka : AG TECH
Fiyat : ₺900,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.062,00
Toplam Stok Adedi : 11

PORTATİF ŞARJLI NÖBETCİ ECZANE PANOSU ÜSTELİK  ÇAKAR LAMBASI İLE DAHA DİKKAT ÇEKİCİ.

Eczaneler için özel olarak tasarlanan bu ürünümüz dekoratif tasarımı üzerine fosforlu folyo ile uygulanan E logosu gündüz görünebilir yapıyor.

Uzun ömürlü aküsü  sayesinde tek şarjla bütün gece sorunsuz çalışıyor ve ışının flaşörlü olması ile tüm ilaç ihtiyacı olan hasta veya yakınlarının dikkatlerini çekmesini sağlıyor. Eğer eczaneniz yol üzerinde  daha içeride ise bu panoyu yola kadar taşımak tada zorlanmayacaksınız dış mekana dayanıklı tekerleri sayesinde kolayca taşıyabilir ve uygun yere sabitleyebilirsiniz. Rüzgarda devrilmemesi için metal aksam ile güçlendirilmiş iç yapısı aynı zamanda  aküyü-de içerisinde muhafaza etmektedir. Ayrıca tabelanın en üstünde kırmızı çakar sayesinde gece karanlığında  dahada  dikkat çekici olmaktadır. İki renkli gövde tasarımı gündüz görselini çok net çizgilerle oluştururken isterseniz siyah bölüm üzerine folyo ile eczanenizin ismni yazdırabilirsiniz.

Tüm bu özellikler 110x70cm gibi bir özel ölçü il tasarlanmıştır.Sizinde bu ürüne ihtiyacınız varsa hemen sitemizden sipariş edebilirsiniz. 

PORTATİF ŞARJLI ECZANE TABELASININ GÖRÜNTÜSÜ

 

 

Şarjlı eczane panosunun teknik çizimi

 

Ledli nöbetçi eczane panosunun detaylandırılmış resmidir.